Детска облека диносаурус

1,350.00 ден

Детска облека диносаурус. Нека вашето малечко заблеска во костим од омилениот дино.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детска облека диносаурус. Нека вашето малечко заблеска во костим од омилениот дино.

Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm
M 6-12 месеци 80cm
L 12-18 месеци 90cm
XL 18-24 месеци 100cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска облека диносаурус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…