Детска облека Тигарче

1,350.00 ден

Нека вашето малечко биде стоплено во ладните зимски денови кои следат со оваа детска облека Тигарче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.

Compare

Опис

Нека вашето малечко биде стоплено во ладните зимски денови кои следат со оваа детска облека Тигарче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.
Едноделен комбинизон со дел за на глава.
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm
M 6-12 месеци 80cm
L 12-18 месеци 90cm
XL 18-24 месеци 100cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска облека Тигарче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…