Детска продавница за слатки

1,490.00 ден

Детска продавница за слатки, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска продавница за слатки, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Сетот вклучува 32 парчиња.
Димензии на ранчето собрано:21 X 67 X 46 Cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска продавница за слатки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…