Детска работилница со 10 парчиња

950.00 ден

Детска работилница со 10 парчиња, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска работилница со 10 парчиња, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Оваа детска работилница магично се собира! Уникатна работилница кој се претвара во куферче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
 
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Сетот вклучува 10 парчиња.
Димензии на куферчето: 24×31.5×13.5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска работилница со 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…