Детска розева кујна

990.00 ден

Детска розева кујна, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска розева кујна, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Оваа детска кујна магично се собира! Уникатна кујна кој се претвара во ранче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Овој сет за играње располага со музика и светлина.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Сетот вклучува 34 парчиња.
Димензии на ранчето собрано:26.2х14.8х28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска розева кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…