Детска сина мини кујна

590.00 ден

Детска сина мини кујна местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска сина мини кујна местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена кујна, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:32×29.3×13.5cm
23 парчиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска сина мини кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…