Детски дуксер Капетан Америка

1,190.00 ден

Одличен детски дуксер Капетан Америка за вашето малечко од неговиот омилен супер херој. Изработен е од памук.

Compare

Опис

Одличен детски дуксер Капетан Америка за вашето малечко од неговиот омилен супер херој. Изработен е од памук.
Расположливи големини: 4, 6, 8, 10, 12 години
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски дуксер Капетан Америка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…