Детски костими Капетан Америка

490.00 ден

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој Капетан Америка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој Капетан Америка. Костимот е изработена од полиестер и се состои од 3 дела, дел за на глава, блузичка и пантолони.
 
Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими Капетан Америка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…