Детски костими суперхерои

490.00 ден

Детски костими суперхерои. Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој. Маската е изработена од полиестер.

Compare

Опис

Детски костими суперхерои. Маскирајте го вашиот мал херој во костим од неговиот омилен супер херој. Маската е изработена од полиестер. Костимот се состои од 3 дела, блузичка и пантолони.

Расположливи големини:

S 2-4 години 100-110cm

M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ МОДЕЛ И ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими суперхерои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…