Детски костим Ана

890.00 ден

Детски костим Ана. Претворете ја вашата мала принцеза во прекрасната принцеза Ана.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Ана. Претворете ја вашата мала принцеза во прекрасната принцеза Ана. Совршен костим која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од фустанче и наметка.

Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-10 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Ана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…