Детски костим Ангелчe

950.00 ден

Совршен костим за вашиот мал ангел, кое ќе изгледа неодоливо слатко. Костимот се состои од 3 дела: фустан, ореол и крила.

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршен костим за вашиот мал ангел, кое ќе изгледа неодоливо слатко. Костимот се состои од 3 дела: фустан, ореол и крила.
Расположливи големини:
S 3-5 години
M 5-7 години
L 7-10 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Ангелчe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…