Детски костим Бубамара

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка бубамара како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка бубамара како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 3 дела, сукњичка, крилца и венче.
Универзална големина, одговара на деца до 130cm висина
Должина на сукњичката: 37cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Бубамара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…