Детски костим Бубамара

990.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка бубамара како од бајка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка бубамара како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 4 дела фустанче, крилца, венче и стапче.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Бубамара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…