Детски костим Дино

1,350.00 ден

Детски костим Дино. Нека вашето малечко заблеска во костим од омиленото Диносаурусче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Дино. Нека вашето малечко заблеска во костим од омиленото Диносаурусче. Нека се почуствува како својот омилен лик од цртаните филмови. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими.

Костимот се состои од едноделен комбинизон со дел за на глава.
Расположливи големини:
S 0-6 месеци 70cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Дино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…