Детски костим Духче 

850.00 ден

Неодолив детски костим за вашето малечко. Совршена комотна маска која ќе направи вашето малечко да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Неодолив детски костим за вашето малечко. Совршена комотна маска која ќе направи вашето малечко да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 1 дел, целосна наметка со капуљача.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

 

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Духче ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…