Детски костим мала снежна принцеза

450.00 ден

Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Нема на залиха

Compare

Опис

Frozen е приказна за волшебството, предавство, простување и сестринство. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.
Костумот се состои од 4 дела, сукњичка, плетенка, венче и стапче.
 
Универзална големина, одговара на деца до 130cm висина
Должина на сукњичката: 30cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим мала снежна принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…