Детски костим за најмалите Candy Corn Treat

950.00 ден

Детски костим за најмалите Candy Corn Treat. Одличен фустан за забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како слатките бонбони.

Compare

Опис

Детски костим за најмалите Candy Corn Treat. Одличен фустан за забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како слатките бонбони.
Костимот се состои од целосен фустан и венче.

Универзална големина од 24 до 36м
Димензии 94цм.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим за најмалите Candy Corn Treat”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…