Детски костим Зелена Самовила

990.00 ден

Детски костим Зелена Самовила. Вашата принцеза нека биде разиграната мала Зелена Самовила. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Зелена Самовила. Вашата принцеза нека биде разиграната мала Зелена Самовила. Одличен костим кој нема да остави никој рамнодушен.
Костимот се сосгои од целосно фустанче со крилца.

Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm

L 7-8 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Зелена Самовила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…