Детски костим Капетан Америка

1,290.00 ден

Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој Капетан Америка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој Капетан Америка. Изработен е од полиестер и се состои од целосен комбилизон.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Капетан Америка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…