Детски костим Каубојка

890.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко убаво кога ќе го носи овој совршен костим на Каубојка. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска Каубојка на овој ден.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко убаво кога ќе го носи овој совршен костим на Каубојка. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска Каубојка на овој ден.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-12 години 130-140cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Каубојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…