Детски костим Мала Пепелашка

890.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза Пепелашка. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со прекрасни детали кои овој костум го прават навистина посебен.

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцеза Пепелашка. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со прекрасни детали кои овој костум го прават навистина посебен.
 
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Мала Пепелашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…