Детски костим мала Снежна принцезa

950.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачки кога ќе го носи овој совршен костим на мала Снежна принцеза. Костимот на принцезата е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен.

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачки кога ќе го носи овој совршен костим на мала Снежна принцеза. Костимот на принцезата е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска мала Снежна принцеза на овој ден.
Костимот се состои од фустан
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим мала Снежна принцезa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…