Детски костим Малиот Морнар

990.00 ден

Најдобрата одлука за првоаприлски костум е овој детски костим Малиот Морнар. На вашето дете веднаш ќе му почне долгочасовната забава со овој костум и незапирливо ќе плови и ќе биде дел од палубата.

Нема на залиха

Compare

Опис

Најдобрата одлука за првоаприлски костум е овој детски костим Малиот Морнар. На вашето дете веднаш ќе му почне долгочасовната забава со овој костум и незапирливо ќе плови и ќе биде дел од палубата. Овој детски бел морнарски костим се состои од пантолони, блуза и капа.

Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Малиот Морнар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…