Детски костим мал Ангел

450.00 ден

Вашето малечко ќе изгледа неодоливо слатко во овој детски костим мал ангел.
Костумот се состои од сукњичка, крилца и венче со ореол .

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашето малечко ќе изгледа неодоливо слатко во овој детски костим мал ангел.
Костумот се состои од сукњичка, крилца и венче со ореол .
 
Универзална големина, одговара на деца до 130cm висина
Должина на сукњичката: 30cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим мал Ангел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…