Детски костим Маша

890.00 ден

Детски костим Маша. Нека вашето девојче заблеска овој први април во костимот на омилената Маша.

Compare

Опис

Детски костим Маша. Нека вашето девојче заблеска овој први април во костимот на омилената Маша. Прекрасниот фустан е надополнет со чипка на долниот дел како на Маша од цртаниот.
Костимот се состои од целосен фустан со ракави и марама за на глава.
Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА ВО ЗАБЕЛЕЖКА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Маша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…