Детски костим Пепелашка

890.00 ден

Детски костим Пепелашка е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Пепелашка е приказна за волшебството. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.
Костимот се состои од целосен фустан

Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пепелашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…