Детски костим Пират

1,290.00 ден

Детски костим Пират. Совршен костим за вашиот пират. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите .

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Пират. Совршен костим за вашиот пират. Време е да се оствари сонот на вашето дете и да му дадете шанса да влезе во светот на пиратите .Овој костум е најдобрата опција за тоа. Сабјата и чевлите не се вклучени во комплетот.

 
Расположливи големини:
XL 10-12 години 130-140cm
XXL 13-15 години 140-150cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пират”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…