Детски костим Пожарникар

1,290.00 ден

Маскирајте го вашето малецко во костим од неговиот омилен херој пожарникар кој е задолжен за спасување на нашите домови и се грижи за нашата безбедност.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашето малецко во костим од неговиот омилен херој пожарникар кој е задолжен за спасување на нашите домови и се грижи за нашата безбедност. Костумот се состои од 3 дела, пантолони, блуза и капа.
 
Расположливи големини:
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пожарникар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…