Детски костим полициски сет

450.00 ден

Детски костим полициски сет за вашето дете да може да ги уапси лошите момци. Комплетот содржи полициско палто и капа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим полициски сет за вашето дете да може да ги уапси лошите момци. Комплетот содржи полициско палто и капа.

Должина на палтото 53cm

Препорачана возраст: од 3 до 6 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим полициски сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…