Детски костим Пчелка

450.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка пчелка како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатка пчелка како од бајка. Совршена маска која ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 3 дела, сукњичка, крилца и венче.
Универзална големина, одговара на деца до 120cm висина
Должина на сукњичката: 24cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Пчелка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…