Детски костим Розева Пеперутка

450.00 ден

Вашата мала пеперутка нека блесне со сиот свој сјај. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашата мала пеперутка нека блесне со сиот свој сјај. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 4 дела, сукњичка, крилца, венче и стапче.
 
Универзална големина, одговара на деца до 130cm висина
Должина на сукњичката: 30cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Розева Пеперутка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…