Детски костим слатка вештерка

990.00 ден

Детски костим слатка вештерка. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска.

Compare

Опис

Детски костим слатка вештерка. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска.
Костимот се состои од целосен фустан и капа.
Расположливи големини:
M големина од 4 до 6 години.
L големина од 7 до 10 години.
XL големина од 11 до 14 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим слатка вештерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…