Детски костим Снежана

950.00 ден

Детски костим Снежана. Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Сетот се состои од целосен фустан на Снежана.

Compare

Опис

Детски костим Снежана. Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Сетот се состои од целосен фустан на Снежана.
Препорачуваме рачно перење на сите наши костими во нежен детергент.
Да не се носи на хемиско чистење и да не се користи белило. Се препорачува пеглање со пегла на пареа.
Расположливи големини:
S 3-5 години
M 6-8 години
L 9-11 години
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Снежана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…