Детски костим Снежана

790.00 ден

Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Сетот се состои од целосен фустан на Снежана.

Нема на залиха

Compare

Опис

Огледалце, огледалце на ѕидот, кој е најсладок на светот? Сетот се состои од целосен фустан на Снежана.
Препорачуваме рачно перење на сите наши костими во нежен детергент.
Да не се носи на хемиско чистење и да не се користи белило. Се препорачува пеглање со пегла на пареа.
 
Расположливи големини:
M 7-9 години 120-130cm
L 9-12 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Снежана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…