Детски костим Снежна кралица

1,390.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на Снежна кралица. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на Снежна кралица. Костимот на принцеза е долг и се прелива во две нијанси на сина боја, со долги бели ракавите кои костум го прават навистина посебен. Овој костим сигурно ќе се истакне меѓу другите првоаприлски костими и дефинитивно ќе ја направи вашата мала принцеза да се чувствува како вистинска Снежна кралица на овој ден.
Костимот се состои од фустан, круна и стапче
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Снежна кралица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…