Детски костим Тиквичка

950.00 ден

Само неколку секунди се потребни за да се претвори вашето малечко во прекрасна слатка тиквичка! Костумот се состои од целосно фустанче.

Compare

Опис

Само неколку секунди се потребни за да се претвори вашето малечко во прекрасна слатка тиквичка! Костумот се состои од целосно фустанче.
 
Расположливи големини:
6-12 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Тиквичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…