Детски костим Човек Лилјак Exclusive

1,390.00 ден

Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој Човек Лилјак.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој Човек Лилјак. Костимот е изработена од полиестер и се состои од 3 дела, капа, пантолони и блуза.
Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Човек Лилјак Exclusive”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…