Детски костим Човек Пајак со мускули

550.00 ден

Детски костим Човек Пајак со мускули .Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Човек Пајак со мускули .Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој. Костимот е изработена од полиестер и се состои од 3 дела, капа, пантолони и блуза.

Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Човек Пајак со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…