Детски костим Шеф Барби

1,290.00 ден

Детски костим Шеф Барби. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче

Compare

Опис

Детски костим Шеф Барби. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза кувар од бајките. Костимот се состои од целосен фустан и капа.

Расположливи големини:
S 3-5 години
M 5-7 години
L 7-8 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Шеф Барби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…