Детски костим шумски крадец

1,390.00 ден

Овој костим на шумски крадец го прави вашето дете да се чувствува моќно. Костимот има шумско зелена и темно кафеава боја, што го прави совршен за било која прошетка до шумата.

Compare

Опис

Овој костим на шумски крадец го прави вашето дете да се чувствува моќно. Костимот има шумско зелена и темно кафеава боја, што го прави совршен за било која прошетка до шумата. Соодветната шапка додава изглед на квалификуван стрелец, додека пак ременот го надополнува средновековниот стил.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим шумски крадец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…