Детски костим Ѕвончица

890.00 ден

Вашата принцеза нека биде дел од тимот на Петар Пан.

Compare

Опис

Вашата принцеза нека биде дел од тимот на Петар Пан. Ѕвончица е разиграната мала самовила, љубоморна на Венди секогаш. На крајот, времето доаѓа кога Венди и ѕвончица зависат една од друга. Работејќи заедно го ослободуваат Петар Пана од канџите на капетанот Кук.

Расположливи големини:
M 4-6 години 110-120cm
L 7-9 години 120-130cm
XL 10-12 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Ѕвончица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…