Детски костим Classic човек пајак со мускули

950.00 ден

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој Classic човек пајак со мускули.

Compare

Опис

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој Classic човек пајак со мускули. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим и дел за на глава.
Расположливи големини:
S 3-5 години
M 6-8 години
L 9-11 години

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Classic човек пајак со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…