Детски костим Deluxe Вештерка

1,590.00 ден

Маскирајте ја вашата мала ќерка во неодолива Deluxe вештерка, уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Маскирајте ја вашата мала ќерка во неодолива Deluxe вештерка, уникатен костим кој нема да остане незабележан. Костумот се состои од 2 дела, капа и фустан.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Deluxe Вештерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…