Детски костим Halloween Пајаче

450.00 ден

Детски костим Halloween Пајаче. Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко пајаче како од бајка.

Compare

Опис

Детски костим Halloween Пајаче. Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко пајаче како од бајка. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои од 2 дела, сукњичка и крилца.
Универзална големина, одговара на деца до 140cm висина
Должина на сукњичката: 27cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Halloween Пајаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…