Детски костим Iron човек пајак со мускули

950.00 ден

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој Iron човек пајак со мускули. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим и дел за на глава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одличен костим за вашето дете од неговиот омилен супер херој Iron човек пајак со мускули. Костимот е изработена од полиестер. Се состои од целосен костим и дел за на глава.
Расположливи големини:
S 4-6 години 90-110cm
M 7-9 години 110-120cm
L 10-12 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Iron човек пајак со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…