Детски костим Little Pony

650.00 ден

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко мало пони како од цртаниот филм.

Нема на залиха

Compare

Опис

Претворете ја вашата мала принцеза приказна во слатко мало пони како од цртаниот филм. Совршен костим кој ќе направи вашето девојче да изгледа неодоливо слатко.
Костумот се состои целосно фустанче

Расположливи големини:
S 4-6 години 110-120cm
M 7-9 години 120-130cm
L 9-12 години 130-140cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Little Pony”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…