Детски костим Little Pony

890.00 ден

Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.

Нема на залиха

Compare

Опис

Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска како принцеза од бајките.
Костумот се состои од фустанче.

Расположливи големини:
S 2-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 10-13 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Little Pony”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…