Детски костим Marine Girl

950.00 ден

Детски костим Marine Girl. Најдобрата одлука за првоаприлски костум е оваа маска Marine Girl.

Compare

Опис

Детски костим Marine Girl. Најдобрата одлука за првоаприлски костум е оваа маска Marine Girl. На вашето дете веднаш ќе му почне долгочасовната забава со овој костум и незапирливо ќе плови и ќе биде дел од палубата. Овој детски бел морнарски костим се состои од фустанче и капа.
Расположливи големини:
M 4-6 години
L 7-10 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Marine Girl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…