Детски костим Power Барби

1,290.00 ден

Детски костим Power Барби. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детски костим Power Барби. Доживејте го чувството на волшебство, магија и забава во овој фантастичен костим во кој вашето девојче ќе заблеска. Фантастичен костим за одлична забава. Ако сакате уникатна маска ова е вистинскиот избор. Костим со одличен квалитет и начин на изработка
Костимот се состои од целосен фустан, наметка и маска.
 
Расположливи големини:
S 2-3 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Power Барби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…