Детски костим Superman со мускули

550.00 ден

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одличен костим за вашето малечко од неговиот омилен супер херој. Костимот е изработена од полиестер  и се состои од 3 дела, капа, пантолони и блуза.

Расположливи големини:
S 3-4 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Superman со мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…